Van­Hoef B.V.

HVG Law heeft Merk-Echt en Brndpwr begeleid bij de verkoop aan Brantsandpatents, onderdeel van Buysse & Partners

Transactie

Merk-Echt en Brndpwr zijn actief als merkenbureau waarbij zij bedrijven in de Benelux adviseren en ondersteunen op het gebied van merken- en modellenrecht waaronder het registreren en beschermen van hun merken en modellen. Brantsandpatents is een toonaangevend Belgisch kantoor voor intellectueel eigendom en verleent diensten op het gebied van octrooien, merken, modellen en IP-strategie aan ondernemingen in uiteenlopende sectoren. Brantsandpatents is een portfoliobedrijf van Buysse & Partners, wiens ondersteuning een belangrijke rol speelt in de buy-and-buildstrategie van de groep.

Met deze overname positioneren Brantsandpatents en Merk-Echt zich als een sterke Benelux-IP-groep, klaar om innovatieve bedrijven en merken te ondersteunen met geïntegreerde en hoogwaardige diensten op het gebied van intellectuele eigendom.

"Wij feliciteren de aandeelhouders van Merk-Echt en Brndpwr met de verkoop van deze familiebedrijven. Een mooie stap om samen met Brandsandpatents een nieuwe multinationale organisatie te vormen."

Siem Huijbregts

[email protected] +31 6 21 25 15 87