"Een goed due diligence-onderzoek is een must om een overwogen investeringsbeslissing te kunnen nemen."
Anne van Gerwen
Advocaat

Achtergrond
Anne van Gerwen adviseert grote en middelgrote ondernemingen op het gebied van fusies en overnames, rechtspersonen- en vennootschapsrecht, (internationale) herstructureringen, aandeelhoudersgeschillen, algemeen verbintenissen- en contractenrecht en private equity transacties.
Expertise
Anne heeft ervaring op het gebied van buy-side/vendor due diligence, aandelentransacties, activatransacties, fusies, management buy-outs en buy-ins, managementparticipaties, private equity en financierings-projecten.
Anne richt zich met name op en heeft een ruime ervaring in de volgende sectoren: (i) logistiek en (ii) consumer products & retail.
Aanvullende informatie
Anne is in 2021 afgestudeerd aan de Erasmus Universiteit Rotterdam in het Ondernemingsrecht. Daarnaast heeft zij in 2018 een uitwisselingsprogramma gevolgd aan de rechtenfaculteit van de universiteit van Wenen, Oostenrijk. Anne is sinds maart 2021 werkzaam bij HVG Law.